Site Rengi

Yalova KOSGEB Danışmanlık

16.12.2020
485
yalova kosgeb danismanlik

Yalova KOSGEB danışmanlık hizmeti veren firma olan Marsis İnovasyon hakkında detaylı bilgi ve KOSGEB destekleri hakkında bilgiler vermek üzere bu makale hazırlanmıştır. Proje yazımı, danışmanlık ve proje yürütme hizmeti almak için bize ulaşın.

Yalova Devlet Desteği Danışmanlık Firması

MARSİS, uzman ekibi ve profesyonel çalışma şekli ile firmaların iş fikirlerini projelendirme, iş planlarını hazırlama, Ar-GE içeriklerini yazma ve detaylandırma, proje formatına çevirip kurumların sistemlerine yükleme konularında danışmanlık hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin büyümesi, devlet desteklerinden faydalanması ve bu yolda iş birliği için hizmet sağlamaktadır. Yalova KOSGEB danışmanlık hizmeti ve proje yazım danışmanlığı hizmeti için bize ulaşın.

KOGEB Yalova Destekleri İçin Danışmanlık Hizmeti

KOSGEB Ar-Ge ve Ürün Geliştirme konularında çalışan firmalara inovatif ürün geliştirmeleri için destekler sağlamaktadır. Bu destekler girişimcilik destekleri, işletme geliştirme, işletme uluslararasılaştırma, büyüme, Ar-Ge İnovasyon, Tekno Yatırım, Laboratuvar destekleri gibi bir çok alt başlıkta verilmektedir. Bu desteklerden yararlanmak için detaylı proje yazımı gerekmektedir. Proje yazımı sonrası kurul değerlendirmesi ve onay alınması ile devam etmektedir. Sonrasında destek süresi başlar ve süreç devam etmektedir. Kosgeb Yalova Danışmanlık hizmeti için bize ulaşın.

Ar-Ge Süreçlerinize Devlet Desteği Alın

Sürdürülebilir kalkınmanın temel değeri Ar-Ge çalışmalarıdır. OECD ülkelerinde AR-GE Harcamaları /GSYH oranı ortalama %2.5 iken bizde şu anda %1 civarındadır. Son 5 yıldır büyük bir artış ivmesi yakalansa da hala daha OECD ortalamalarının çok daha altındayız. Ar-Ge harcamaları arttıkça ülkenin paralelinde endüstriyel büyümesi gerçekleşecek ve yeni nesil, yüksek teknoloji ürünler üretilip ihracat yapılabilecektir. Bu amaçla firmaların bu yolda yaptıkları çalışmaları desteklemek üzere bir çok proje alternatifi bulunmaktadır. Yalova KOSGEB danışmanlık hizmeti ile Yalova ilinde faaliyet gösteren firmaların bu kapsamda alacakları desteklere danışmanlık hizmeti sağlamakta ve desteklerden faydalanmalarını sağlamaktayız.

Proje Danışmanlık İçin Profesyonel Çözüm Ortağınız MARSİS İnovasyon

Marsis İnovasyon, Teknopark İstanbul’da faaliyet gösteren bir Ar-Ge ve İnovasyon firmasıdır. Müşterilerinin Ar-Ge süreçlerine destek olduğu gibi bu süreçlere destek olacak proje teşvikleri konusunda da danışmanlık ve proje yazım hizmeti sağlamaktadır. Analiz hizmetleri için ‘Analiz Ansys‘ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. KOSGEB kurumunun sağladığı proje teşviklerinden yararlanmak için sağladığımız danışmanlık hizmeti için bize ulaşın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.