Site Rengi

Ultimaker S5 Pro Paketi

25.03.2020
278

Ultimaker S5 Pro Paketi, otomatik malzeme taşıma, verimli hava filtreleme ve filament nem kontrolü ile 3D baskı iş akışınızı dönüştürür. Bu özellikler birlikte 7/24 üretkenliği ve çok çeşitli malzemelerle zorlu uygulamaları açıyor. FDM Teknolojisinde amiral gemisi niteliğinde 3D Yazıcı. 3D Yazıcılar ile ilgili detaylı bilgiye ‘3D Yazıcı Teknolojileri” makalesinden ulaşabilirsiniz. Ultimaker S5 yazıcısından 3D Baskı Hizmeti almak için bize ulaşın.

Ultimaker S5 Pro 3D Yazıcı
Ultimaker S5 Pro 3D Yazıcı

3D baskı her zaman üretkenlik demektir

Özellikler özeti

Ultimaker S5 yazıcıyı Air Manager ve Material Station ile sorunsuz bir şekilde entegre eden Ultimaker S5 Pro Paketi, çok çeşitli malzemelerle zorlu uygulamaların kilidini açmak için verimliliği, esnekliği ve güveni artırır.

  • Altı filamana kadar hızlı ve kolay önden yükleme
  • Otomatik malzeme değiştirme ile kesintisiz baskı
  • Nem kontrollü malzeme depolama
  • Kompozitler dahil üçüncü taraf filamentlerle uyumlu
  • Kapalı yapı odası ve EPA filtresi,% 95’e kadar ultra ince parçacıkları (UFP’ler) giderir

Sınırsız esneklik için 6 malzeme bölmesi

Ultimaker S5 Pro Paketi ile Ultimaker filament makaralarını altı bölmesinin herhangi birine, NFC tanıma ile istediğiniz sırada yükleyebilirsiniz.

Bu, uygulamalarınıza ve iş akışınıza uygun 28 milyondan fazla malzeme ve renk kombinasyonudur. Üçüncü taraf materyalleri ekleyin ve seçenekler sınırsızdır.

Filament tükenirse veya farklı bir malzemeye ihtiyaç duyan yeni bir baskı başlatırsanız, Material Station bölmelerden birine yüklendiği sürece otomatik olarak bir sonraki makaraya geçer.

Rakipsiz verimlilik

Material Station ve Air Manager, Ultimaker S5’e maksimum çıktıda yüksek kaliteli 3D baskılı parçalar ve modeller sunma yetkisi verir.

Güvenebileceğiniz sağlam performans

Ultimaker S5 Pro Paketi’nin devasa kapasitesi ve uçtan uca malzeme kullanımı, baskı hata oranını ve çalışma süresini 7/24 güvenilir üretime yükseltirken, insan hatasını, yazdırma iş süresini ve operatör süresini de en aza indirir.

Ultimaker S5 Pro Paketi, dünyanın önde gelen işletmelerinin güvendiği ödüllü bir 3D yazıcı alır … ve daha da güçlü ve daha güvenilir hale getirir.

ultimaker 3d baski fiyatlari
ultimaker 3d baski fiyatlari

Daha güvenli bir çalışma ortamı ve gözetimsiz kullanım için tasarlanan kapalı yapı odası ve EPA filtresi, UFP emisyonlarının% 95’ini ortadan kaldırır. Böylece sizinkine odaklanırken işini yapmak için bu üretim işinden ayrılabilirsiniz. Üretim analizi yapabilir ve profesyonel bir ürün üretebilirsiniz.

Kolay uçtan uca yönetim

Ultimaker S5 Pro Paketi, göremediğiniz daha güçlü bir bileşenle birlikte gelir – ücretsiz, sezgisel Ultimaker yazılımı. Bu içerir:

  • Ultimaker Cura her malzeme için fan ayarlarını yönetir, böylece
  • Ultimaker Connect masaüstünüzden verimliliği en üst düzeye çıkarmak için yazdırma işlerini sıraya koyar
  • Ultimaker Cloud, dünyanın her yerinden güvenli ekip işbirliği ve 3D baskı sağlar
  • Ultimaker Marketplace, en geniş mühendislik 3D baskı malzemeleri yelpazesi için üçüncü taraf filamentlerin kolay kullanımına izin verir

Ultimaker S5 Pro Paketi İle Profesyonel 3D Baskı Hizmeti

Marsis İnovasyon, profesyonel 3D baskı hizmeti sağlamaktadır. Ürünlerinizin nasıl 3d yazdıracağınızı ve bilgiler için ‘3D Baskı Hizmeti” makaleminizi okuyabilirsiniz. 3 boyutlu baskı hizmeti almak için bize ulaşın. Analiz ürünlerimiz hakkında merak ettiklerinizi ise ‘Analiz Ansys‘ web sitemizde bulabilirsiniz. ,

MARSİS ile İleşitim Kurun !

ETİKETLER: tasarım, baskı
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.