Site Rengi

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Marsis İnovasyon hakkında merak ettikleriniz.

Marsis İnovasyon nerde faaliyet göstermektedir?

Marsis İnovasyon, Türkiye’nin teknoloji üssü Teknopark İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Toplam 44 kuluçka firması ve 263 Ar-Ge firması bulunan Teknopark İstanbul, savunma sanayisi odaklı ileri teknoloji sınıflarda firmaların bir araya gelmesiyle oluşan bir Teknoloji Geliştirme Bölgesi (TGB)’dir.

Marsis İnovasyon’nun Çalışma Şekli Nasıldır?

Marsis İnovasyon bir Ar-Ge tabanlı Ürün Geliştirme ve İnovasyon firmasıdır. Endüstriyel ürün geliştirme süreçleri üzerine hizmet alabileceğiniz Marsis İnovasyon, uzman ekibi ve teknik altyapısı ile ihtiyaç duyduğunuz alanlarda hizmet sağlamaktadır. Fikri ve Sinai haklarınızı korumak koşulu ile süreçlerinize entegre olabildiği gibi sürecinizin bir kısmınıda sizin adınıza biz yürütebilmekteyiz. İş birlikleri için bize ulaşın.

Marsis İnovasyon Hizmet Alanları Nelerdir ?

Marsis İnovasyon, endüstriyel ürün geliştirme hizmeti veren bir firmadır. Bu süreçte Ar-Ge ve İnovasyon tabanlı bir ürün geliştirme süreci yürütmektedir. Firmanızın ürün fikrini somutlaştırabildiğimiz gibi sürecin bir kısmını da yürütebilmekteyiz. İnovasyon, yeni ürün geliştirme, mekanik tasarım, sonlu elemanlar analizleri, analitik çözümler ve diğer hizmetler ile firmanıza değer katmakta ve süreçlerinizi verimli hale getirmekteyiz.

Devlet Destekleri ve Marsis İnovasayon

Marsis İnovasyon, ürün geliştirme, üretim süreci iyileştirme, Ar-Ge, inovasyon ve ilgili alanlarda hizmet şekillerimizi devlet destekleri ile almanıza yönelik proje hizmeti sağlamaktadır. Hem teknik yönden hemde firmanızın yükünü alacak devlet destekleri ile hizmetinizdeyiz.

Marsis İnovasyon ve Yazılım Satış

Marsis İnovasyon ürün geliştirme süreçlerinde kullanabileceğiniz yazılımların satış bayiliğini yapmaktadır. Özellikle dünyanın lider nümerik analiz yazılım Ansys satış, eğitim ve teknik destek bayisidir.

Marsis İnovasyon’a Nasıl Ulaşabilirim ?

Marsis İnovasyon ile iletişim kurmak için bize marsisinovasyon@gmail.com, info@marsisinovasyon.com mail adreslerinden, +90 216 599 19 59 dahili telefondan ve +90 530 185 81 53 mobil telefon hattından ulaşabilirsiniz. Ayrıca bize https://marsisinovasyon.com/iletisim/ linkindeki iletişim kısmını kullanarak mesaj gönderebilir ve en kısa sürede size dönüş yapabiliriz.