Site Rengi

ZİP ZİP Cafe & Bistro

03.09.2020
1.699

Kahramankazan pastane, yada eski adıyla kazan pastane, fırın ve diğer bilgiler vermek üzere bu makale hazırlanmıştır. ZİP ZİP Fırın Cafe ve Bistro, 2018 yılında Yıldırım Kalender tarafından kurulmuş, Kahramankazan, Ankara’da faaliyet gösteren bir firmadır. Atatürk Mahallesi, Ankara Bulvarı, 99/A adresinde bulunan firma müşterilerine sağlıklı, taze, doğal ve hijyenik ürünler sunmaktadır. Bu makale çalışmamızda sizlere bu mükemmel ortamı anlatacak ve ürünleri hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Ayrıca Kahramankazan pastane, Kahramankazan kafeler, kazan cafe, Kazan ekmek fırını ve kazan salon hakkında bilgi verilecektir. ZİP ZİP Fırın ürünleri satın almak, sipariş vermek ve rezervasyon için tel: +90546 215 30 06.

zip zip firin
ZİP ZİP Cafe & Pastane

ZİP ZİP Taş Fırın Cafe&Pasta Ürünleri

Firma hijyenik ve ferah ortamında, gerekli bütün yasal prosedürleri, belgeleri alarak hizmet etmeye devam etmektedir. Firma bünyesinde unlu mamulleri ve diğer ürünler için alanında uzman, tecrübeli ustalar, aynı şekilde hizmet sağlayan güler yüzlü ve işini seven garsonlar ve yardımcılar çalışmaktadır. Ürünlerini sunmadan önce sağlık ve hijyen açısından değerlendirilip satışa sunulmaktadır. Bu arada ürün geliştirme hakkında bilgi edinmek isterseniz ‘Ürün Geliştirme‘ makalemizi okuyabilirsiniz. Başlıca ürünleri;

 1. Ekmek
 2. Tatlı Çeşitleri
 3. Yaş Pasta Çeşitleri
 4. Özel Tasarım Yaş Pasta Çeşitleri
 5. Kuru Pasta Çeşitleri
 6. Trabzon Ekmeği
 7. Tam Buğday Ekmek
 8. Börek Çeşitleri
 9. Simit Çeşitleri
 10. Poğaça Çeşitleri
 11. Fast Food Yemekler
rizem pastane kahramankazan
Özel Pasta Tasarımı

Doğum Günü, Nişan, Düğün ve Özel Günler İçin Pasta Tasarımı

ZİP ZİP Fırın doğum günü, parti, nişan, düğün, söz ve özel günleriniz için size özel, istediğiniz yaş pasta tasarımı yapmakta ve eşsiz bir lezzet ile tasarımlar sunmaktadır. Yaş pastalar resimli, özel karakterli, çocuklar için özellikle onların belirlediği karakterlere uygun, özel yazılı ve tasarımla yaş pasta yaptırmak, sipariş vermek Kahramankazan, Ankara’da faaliyet gösteren ZİP ZİP Fırın ile irtibat kurun.

ZİP ZİP Fırın Cafe & Bitro’da Kahvaltı

Hijyenik ve temiz ortamında, güler yüzlü ve işini seven garsonları, işini bilen ustaları ile Kahramankazan/Ankara’da faaliyet gösteren firma, sabah kahvaltınız için uğrayacağınız mükemmel bir yerdir. Fırın ürünleri olan poğaça, börek, simit ve iyi demlenmiş Rize çayı ile kahvaltınızı yapabilir ve güne keyifle başlayabilirsiniz.

Kahramankazan Pastane

Kahramankazan, Ankara’ya 47 Km uzaklıkta olan, tarih, doğa ve kültür hazinesi bir ilçemizdir. İlçenin kurulduğu bölge, yerleşim yeri olarak tarih boyunca günümüze kadar varlığını sürdürmüştür. İlçe hakkında daha detaylı bilgiye ilçe belediye web sitesinden ulaşabilirsiniz. Şu anda hızla gelişen, yenilenen ve modernleşen ilçede ZİP ZİP Fırın Cafe & Bistro firması Kahramankazan’lılara eşsiz tatları ile hizmet etmektedir. Kahramankazan pastane ve fırın arıyorsanız uğrak yeriniz ZİP ZİP Taş Fırın olmalıdır.

Kahramankazan Doğum Günü, Nişan, Söz, Mezuniyet ve Diğer Toplantılarınız İçin Özel VIP Salon

Nişan, söz, doğum günü, mezuniyet partisi, söz, özel toplantı, dernek toplantıları, meslek grubu toplantıları ve diğer özel toplantılarınız için ZİP ZİP Cafe’de özel VIP salon bulunmaktadır. Üst katta bulunan salonda iklimlendirme tam olarak sağlanmakta ve diğer müşterilerden bağımsız özel alanda etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz. Ayrıca ZİP ZİP Fırın’ın eşsiz lezzetli ürünlerinden ve içeceklerinden misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Kendi yeriniz gibi kullanabileceğiniz, güler yüzlü ve hoşgörülü bir hizmet anlayışına sahip, temiz ve hijyenik ortamı ile, uzman ustaları ile ZİP ZİP Fırın hizmetinizdedir. Ürün ve hizmetleri için +090 546 215 30 06 nolu telefondan firmaya ulaşabilirsiniz.

kahramankazan dogum gunu nisan parti salonu
Kahramankazan Salon

Kahramankazan Ekmek Fırını

Kahramankazan ekmek fırını olarak ZİP ZİP Fırın, uzman ve tecrübeli ustaları ile sizlere unlu mamulleri sunmaktadır. Ekmek çeşitleri ve poğaça çeşitleri, tatlı çeşitleri, pasta çeşitleri ve içecek çeşitleri ile sizlere hizmet sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti esaslı çalışan firma, taze ve eşsiz lezzetli ürünleri ile Kahramankazan halkına hizmet etmektedir.

Kazan Pastane

Kahramankazan ilçesi normalde Kazan ismi ile bilinir. 15 Temmuz darbe girişimi anında halkın gösterdiği ‘büyük kahramanlık’ davranışı ile sonrasında ismi Kahramankazan olarak değiştirilmiştir. Sonrasında Kahramankazan olarak anılan ilçede Kazan Pastane ve Fırın alanında çalışan ZİP ZİP Fırın, kahramanlar ilçesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Kahramankazan Kafeler

Kafeler sevdikleriniz ile, arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız ile sohbet etmek ve dinlenmek için kullandığımız alanlardır. Özellikle sohbet etme amaçlı kullandığımız yerler olan Cafe’ler çağımızda vazgeçilmez alanlardır. Gencinden yaşlısına kadar bir çok kişini uğrak yeri olan mekanlar, kahramanların ilçesi olan Kahramankazan Kafeler olarak ZİP ZİP Cafe hizmet etmektedir. ,

İletişim ve Rezervasyon Bilgileri

Firma: ZİP ZİP Fırın Cafe & Bistro

Yetkili: Engin İNCE

Tel: +90 546 215 30 06

Adres: Atatürk Mahallesi, Ankara Bulvarı, 99/A Kahramankazan / Ankara

kazan pastane, kahramankazan ekmek fırını
Kazan Pastane
MARSİS ile İleşitim Kurun !

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.