Site Rengi

Rize Mobilya Mağazaları

14.05.2020
518
Baltacioglu mobilya furkan baltaci
Baltacıoğlu Mobilya : Furkan Baltacı

Rize mobilya imalatçıları, mağazası, ustası, tamiri gibi bir çok konuda mükemmel bilgiler vermek üzere bu makaleyi hazırladık. Mobilyacılık mesleği çok eski tarihlere dayanmaktadır. İnsanoğlu tarih boyunca gerek evinde gerekse iş yerlerinde, kamu alanlarında veya diğer alanlarda mobilya yapmış ve kullanmıştır. Sürekli olarak ise farklı yapıda, malzemede ve tipte mobilyalar hızla üretilmekte ve piyasaya sürülmektedir. Büyük bir meslek grubu olan mobilyacılar, özellikle gelişen teknoloji ile beraber artık daha kapsamlı ürünler geliştirmekte ve bu alanda çalışmalar yapmaktadır. Bu makale çalışmamızda Rize mobilya mağazaları başlığı altında, rize mobilyacı, rize mobilya imalatçıları, rize mobilya ustası ve rize mobilya firmaları gibi konuları inceleyeceğiz. Ayrıca Rize’de faaliyet gösteren Baltacıoğlu mobilya firmasının tanıtımını yapacağız. Kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı üretici olan firmanın yetkilisi Furkan BALTACI ile görüşmek için +90 543 277 08 85 numaralı telefonu arayıp, siparişlerinizi verebilirsiniz.

rize mobilya magazalari
rize mobilya magazalari

Rize Mobilya İmalatçıları ve Rize Mobilya Ustası

Mobilyacılık her ne kadar ahşap malzeme ağırlıklı olsa da makine, tekstil ve elektrik/elektronik sektörü ile iç içedir. Artık ürünler farklı malzemelerden ve kalitelerde üretilmektedir. Doğu karadenizin incisi Rize ilimizde bir çok firma bulunmaktadır. Özellikle Rize mobilya imalatçıları açısından bakıldığı zaman bir çok imalatçı firma vardır. Fakat kalite ve zaman, müşteri memnuniyeti açısından firmaları seçmek çok önemlidir. Çalışarak, didinerek biriktirdiğniz paralarınız boşa gitmesin. Rize mobilya ustası ve tamircisi ile görüşerek mevcut mobilyalarınızın tamirini yaptırabilir, veya yenilerini satın alabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz ölçülerde, şekilde ve tipte mobilya üretimi yaptırabilirsiniz.

rize mobilya imalatcilari
rize mobilya imalatcilari

Baltacıoğlu Mobilya Firması ve Çalışma Prensibi

Rize’de bulunan Baltacıoğlu Mobilya, KOSGEB girişimcilik desteğiyle Furkan BALTACI tarafından kurulmuş bir firmadır. Firma kuruluş aşamasında MARSİS İnovasyon’dan danışmanlık desteği almıştır. Aslında baba ve dede mesleği olan mobilyacılık işini, Teknik Lise Mobilya Bölümü mezuniyeti sonrası Furkan BALTACI tarafından kurulmuş ve geliştirilmiş bir firmadır. Firma özel mobilya imalatı, ofis mobilyaları, ev mobilyaları, kapı, mutfak dolabı, gardrob, bebek odası, genç odası, yatak odası, oturma grubu gibi bir çok mobilya türünü üretmektedir. Ayrıca mobilya tamiratı da yapmakta, eskiyen arızalanan ürünlerinizin bakım, onarım ve tamiratlarını yapmaktadır. Rize mobilya mağazaları ve rize mobilyacı arayışınız var ise bize ulaşın.

rize mobilya ustasi
rize mobilya ustasi

Firma, ürün geliştirme sürecinde sizden aldığı talebi ilk olarak sketch çalışması ile yani karakalem olarak çizmekte, sonra 3d programları ile çizimleir yapın sizinle paylaşmaktadır. 3d tasarım hakkında bilgi için ‘Mekanik Tasarım‘ makalemizi okuyun. Sizden aldığı öneri ve değişiklik beklentilerine göre mobilyaları revize ederek nihai karar sonrası üretime geçmektedir. Üretim sonrası da yine sizinle ürün görsellerini paylaşarak üretimi bitirmekte ve ürünü getirip kurulmunu yapıpı eksiksiz bir şekilde size teslim etmektedir. Kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı olan firmadan ürün ve hizmet satın almak için ulaşın. ,

Ziyaretçi Yorumları (1)