Site Rengi

Konya KOSGEB Danışmanlık

16.12.2020
909
konya kosgeb danismanlik

Konya KOSGEB Danışmanlık hizmeti kapsamında hazırlanan bu makale MARSİS ‘in sağladığı danışmanlık hizmetleri, Ar-Ge ve proje yazımı konularında bilgi vereceğiz. Konya ve çevre illerinde firmaların Ar-GE süreçleri, ürün geliştirme süreçleri ve firmalarını büyütmek için ihtiyaç duydukları desteklere ulaşmaları için hizmet sağlayan firmamız, Akademisyen danışmanlığında ve yürütücülüğünde proje yazımı hizmeti vermektedir. KOSGEB Konya danışmanlık ve hizmet almak için bize ulaşın.

Çalışma Yöntemimiz

Marsis, proje yönetim konusunda tecrübeli ve uzman bir ekipten oluşmaktadır. Firmanızdan gelen talebi değerlendirip, olası bütün riskleri tarafınıza açık olarak söylemektedir. Firmanızın adeta röntgenini çekerek destek fizibilitesi hazırlamakta ve teklif çalışması yapmaktayız. Teklif onayı sonrası proje yazım ve süreç eğitimi Dr. Selim HARTOMACIOĞLU tarafından firmanız personeline verilmekte ve süreç başlamaktadır. Konya Kosgeb danışmanlık hizmeti almak isteyen firmalar için çalışma yöntemimiz tamamını kapsamaktadır. Sonrasında proje yazımı, projenin sisteme yüklenmesi, bütçe planının oluşturulması, sunumların hazırlanması ve kurula girilmesi. Bütün süreçte MARSİS uzman kadrosu ile yanınızda. Kurul değerlendirmesi sonrası başarılı bulunan projenin takibi, mali ve teknik raporlarının hazırlanması ve projenin bitirilmesi. Bütün aşamalarda profesyonel çözüm ortağınız olan Marsis ile işbirliği için bize ulaşın. Kosgeb danışmanlık Konya ve diğer bölgelerde hizmetimiz vardır.

proje danismanlik calisma sekli

Konya Üretim Firmaları ve Devlet Destekleri

Konya, ülke genelinde hızla sanayileşin ve gelişen büyük illerimizden önde gelendir. Şehirde imalat sanayisi, savunma sanayisi, hizmet sektörü, Ar-Ge firmaları ve bir çok hizmet ve üretim firması kurulmuş ve hızla büyümektedir. Nüfus bakımından ise Türkiye’nin 7. büyük ilidir. Deri ve ilgili ürünlerin imalatı, diğer metalik olmayan ürünlerin imalatı, ağaç, ağaç ürünleri ve mantarları imalatı gibi bir çok sektörde faaliyet gösteren firmalar bulunmaktadır. Özellikle ürün geliştirme konusunda hızla ilerleyen filin firmaları, inovatif ve yüksek teknoloji ürün geliştirme noktasında yetenek kazanmışlardır. Konya KOSGEB Danışmanlık ve proje yazım hizmeti almak için bize ulaşın.

Devlet destekleri Tübitak, Kosgeb ve Ticaret Bakanlığı tarafından genel olarak veriler ve KOBİ’lerin büyümesi, gelişmesi ve özellikle girişimcilik desteği ile kurulmuş firmaların sürdürülebilir olmaları için yapılmaktadır. Firmaların bu desteklere ulaşımı, faydalanması bir dizi bürokratik işlem gerektirmektedir. Projenin yazılması, uygulama esaslarına göre düzenlenmesi, sisteme girilmesi, kurul ve sonrasında kabul edilmesi ile devam eden süreç. Kabul edilmesi sonrası ise projenin mali ve teknik açıdan takip edilmesi, raporlanması ve projenin bitirilmesi ise ayrı bir işlemdir. Kosgeb Konya Danışmanlık hizmeti ile firmanızın iş fikrini projelendirip Ar-Ge projesi olarak değerlendirilmesi ve devlet desteği alması noktasında firmanıza hizmet veriyoruz. Bize ulaşın.

KOSGEB Konya Danışmanlık Firmaları ve Marsis

Marsis İnovasyon, 2018 yılında Teknopark İstanbul’da kurulmuş bir Ar-Ge firmasıdır. Proje fikri oluşturma, fikrin detaylandırılması, iş planının yazılması, Ar-Ge boyutunun yazılması ve bütçe kısımlarının planlanması, sisteme yüklenmesi, sunum ve sonrası bütün aşamalarda destek sağlayan Marsis artık Konya’da. Konya Kosgeb Danışmanlık hizmeti için ilde bulunan ekibimiz firmaların taleplerine göre proje yazımı ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Merkez ekibimizle koordineli çalışan ekip, akademisyen desteği ile projeleri detaylandırmakta ve yazım süreçlerini yürütmektedir. Çalışmalarda sürekli İnovasyon ve firmaların geleceğine yönelik çalışmalar yapmaktadır. Müşterilerinin değer kazanması ve onların büyümesi için çalışan Marsis, ülkenin sürdürülebilir kalkınması için destek sağlamaktadır.

Kosgeb Danışmanlık KONYA Devlet Desteği Alanları

KOSGEB tarafından bir çok destek sağlanmaktadır. Bu destekler girişimcilik, Ar-Ge, Teknolojik Üretim ve Yerlileştirme, İşletme Geliştirme, Büyüme ve Uluslararasılaşma, KOBİ finansman ve diğer destekler bulunmaktadır. Yani yeni kurulan firmadan gelişmiş belirli seviyede olan firmalara kadar Konya Kosgeb Danışmanlık hizmeti alabilir ve bu sayede firmalarına destek sağlayabilirler. Marsis bu konuda profesyonel çözüm ortağınızdır.

Marsis İnovasyon Konya Şubesi

Marsis İnovasyon, uzman ekibi ve akademisyen danışmanları ile firmanızın Ar-Ge ve Ürün Geliştirme süreçlerinde sizlere destek sağlamaktadır. Ar-Ge ve İnovasyon firması olan Marsis, müşterilerinin bu süreçlerinde teknik destek sağladığı gibi devlet desteği almaları için de çalışmalar yapmaktadır. Bu kapsamda bugüne kadar bir çok firma ile çalışmış ve gerek teknik yönde gerekse devlet destekleri teşvikleri tarafından çalışmalar yürütmüştür. Bu alanda. Konya Kosgeb Danışmanlık ve diğer hizmet almak için bize ulaşın.

Marsis ayrıca ürün geliştirme, mekanik tasarım, sonlu elemanlar analizleri gibi alanlarda hizmet sağlamaktadır. Dünyanın lider nümerik analiz yazılımı olan Ansys ürünlerinin satış ve teknik destek bayisidir. Ansys ve ürünleri hakkında bilgi için ‘Analiz Ansys‘ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Marsis, teknolojik ürün üreten ve geliştiren, üretim firmaları ve bu alanda ilerleyen firmalarla iş birliği içinde çalışarak onların profesyonel çözüm ortağı görevini yürütmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.