Site Rengi

Karot Ucu

21.04.2020
340

İnşaat sektörü ilerledikçe, yapılarda, projelerde değişim kaçınılmazdır. Projelerde yapılan hataları telafi etmek, sonradan çıkan müşteri isteklerini karşılamak, ya da yapınızın mukavemetini tespit etmek için karot alma işlemleri çokça kullanılmaktadır. Karot ucu, üzerinde çapa bağlı çok sayıda kesici elmas soketin kaynaklandığı bir üründür. Standart boyda ve çapta üretildiği gibi, istenilen çap ve boya göre de üretim yapılabilmektedir. Karot boruları sulu, kuru karot ucu ve benzinli olabileceği gibi hidrolik sistemli de olabilir. Yine karot borusu üretimi ve pazarlanmasının yanında karot elmas uçları önemli bir konudur. +90 530 185 81 53

Karot Uçları Tamiri İçin Neler Yapılmalıdır?

Karot uçları, kullanıldıkça belirli bir kesim sonrası uçlarına kaynaklanan elmas soketler aşınır. Aşınan elmas soketlerin çıkartılıp yerine yenilerinin takılması gerekmektedir. Bazı firmalar bu işlemi bilmedikleri için aşınan elmas soketler sonrası karot uçlarını atmaktadırlar. Fakat artık karot uçları için elmas soketler kanaklanabilmektedir. Hemde dünya kalitesi HARDEKS marka elmas soketler ile. Hardeks marka elmas soketlerle karot borularınızı tamir ettirmek için bizi arayın.

karot ucu tamiri
Karot Borusu Tamiri

Karot Ucu Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Fiyat belirleme müşterilerin beklentilerine göre ve işe göre yapılması gereken bir işlemdir. Karot ucu fiyatları için hangi çapta, boyda ve kalitede elmas soketli olduğu, malzemesi ve lokasyona göre fiyat verilebilir. Artık dağıtım için gelişmiş kargo firmaları bulunduğu için ürünler ülkenin her köşesine gönderildiği gibi dünyanın da her köşesine gönderilebilmektedir. Karot boruları için elmaslı veya elmassız olarak fiyat almak için bize ulaşın.

Sulu veya Kuru Karot Ucu Hakkında

Karot alma işlemi daha çok sulu bir operasyon ile gerçekleştirilmektedir. Özellikle yüksek sertlikteki çelik donatılı beton, perde beton ve diğer yerlerde su kullanılması kaçınılmazdır. Fakat bazen, inşaat değilde ev, ofis, alışveriş merkezi gibi yerlerde karot ile delik delme işlemi gerekebilir. Burada sulu veya kuru karot seçimi öne çıkmaktadır. Sulu karot borusu ile bu tür yerlerde işlem yapmak zordur, fakat kuru karot uçlarında da aşınma açısından risklidir. Kuru karot borusu işlemi yapılarak başarılı bir şekilde delik delinmiş olur ve müşteri memnuniyeti sağlanmış olur.

Benzinli Karot Makineleri İçin Karot Ucu

Karot makineleri enerji kaynağı olarak elektrik, mazot, benzin ve hidrolik gücünü kullanabilmektedir. Makine yapısı farklı olsa da kesme mantığı tamamı ile aynıdır. Benzinli karot ucu da yine firmamız tarafından üretilmektedir. Teklif ve fiyat öğrenmek için bizi arayın.

Karot Elmas Uçları Satışı ve Kaynaklanması

Karot borularının uçlarında sentetik elmas esaslı kesici uçlar bulunmaktadır. Bu uçlar, kaynakla boru üzerine bağlanmaktadır. Boru üzerine kaynaklanan karot elmas ucu ile ürün delme ve kesme işlemi için hazır hale gelmektedir. Elmas uç satın almak ve kaynak işlemi için Hardeks uçları tercih edebilirsiniz.

karot ucu elmas
Karot Elmas Uçları

Sahibinden Karot Uçları ve İkinci El karot Ucu Satışı Var mıdır?

Karot uçları daha çok sıfır olarak yani birinci el satılmaktadır. Bazen ikinci el satışlar da mevcuttur. Firmaların kullanmadığı elmas soket kaynaklı uçların satışı yapılmaktadır. Sahibinden karot ucu satın almak ve ikinci el uç satışı için ve bilgi için Hardeks’e ulaşın. +90 216 599 19 59

Karot Borusu Üretimi Nasıl Yapılır

Borular çelik çekme borular ve dikişsiz borular kullanılarak yapılmaktadır. Yapılış aşamasında ilk olarak boru tam boy halinde satın alınmaktadır. Sonrasında istenilen boy ölçüsüne göre kesilerek, düzeltme, temizleme, çapak alma işlemi uygulamaktadır. Çapa göre seçilen elmas soket adeti, kaynaklama işlemi ile boru üzerine birleştirilmektedir. Analiz ve tasarım işlemleri burda önemli rol almaktadır. Balans ayarı yapıldıktan sonra pakatlenerek satış hazır hale getirilmektedir.

MARSİS ile İleşitim Kurun !

ETİKETLER: tasarım
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.