Site Rengi

Gaziantep KOSGEB Danışmanlık Firması ve Proje Yazım Hizmeti

18.12.2020
724
gaziantep kosgeb danismanlik

Gaziantep KOSGEB Danışmanlık hizmeti tanıtımı ve hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek üzere bu makale hazırlanmıştır. Marsis İnovasyon uzman ekibi ve teknik altyapısı ile firmaların ürün fikirlerini projelendirme ve devlet destekleri noktasında müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Hizmetlerimiz için bize ulaşın.

KOBİ’lerin ülke ekonomisi içindeki önemi her geçen gün artmaktadır. Ve bu işletmelerin istihdam, üretim, ihracat, katma değer ve yatırım içindeki payları, önemli değerlere ulaşmıştır. Ülkemizde birçok kurum ve kuruluş tarafından KOBİ’lere çeşitli destekler sunulmaktadır. Fakat maalesef yatırımcılar sunulan bu destekler ve teşvikler hakkında yeterli bilgiye sahip değildir. Gaziantep KOSGEB danışmanlık hizmeti ve proje yazımı konusunda hizmet almak, firmanızın Ar-Ge yeteneklerini arttırmak için bize ulaşın.

Bu makale, tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan ve Türkiye’nin en önemli sanayi ve ticaret merkezlerinden biri olan Gaziantep’te KOSGEB destekleri ve danışmanlığı konusunda detaylı bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. KOSGEB destekleri hakkında detaylı bilgi için KOSGEB Destekleri 2021 isimli makale çalışmamıza tıklayın. Alanında yetkin ve profesyonel firmamızdan hizmet almak ve merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçin.

Gaziantep’te Devlet Destekleri ve Danışmanlık Firmaları

Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en gelişmiş, Türkiye’nin ise 6. büyük kentidir. Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinin tüm ürünlerinin işlenerek bu ürünlerin iç ve dış pazara sunulduğu son derece önemli bir sanayi ve ticaret merkezidir. Ticaret potansiyeli ve girişimcilik ruhuyla dünya piyasalarıyla da bütünleşmiş durumdadır. Gaziantep KOSGEB danışmanlık hizmeti için bize ulaşın.

Ayrıca Gaziantep, Organize Sanayi Bölgeleri, küçük sanayi siteleri ve serbest bölgesiyle yüksek bir ticaret hacmine sahiptir. Gaziantep’te bulunan birçok kuruluş ve firma kentin kalkınmasında aktif rol üstlenmiştir. Ekonomik başarısının temelinde KOBİ’ler olan Gaziantep’te KOSGEB ve İpekyolu Kalkınma Ajansı KOBİ’lere destek sunarak, bölgesel kalkınma politikaları üretmektedir.

Marsis İnovasyon, müşterilerinin büyümesi, devlet desteklerinden faydalanması ve bu yolda iş birliği için hizmet sağlamaktadır. Profesyonel anlamda, akademisyen liderliğinde titizlikle çalışan ekibimiz firmaların talepleri doğrultusunda proje yazımı ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

KOSGEB Gaziantep Danışmanlık Firmaları ve Marsis İnovasyon

Marsis İnovasyon, 2018 yılında Teknopark İstanbul’da kurulmuş bir Ar-Ge firmasıdır. Proje fikri oluşturma, fikrin detaylandırılması, iş planının yazılması, Ar-Ge boyutunun yazılması ve bütçe kısımlarının planlanması, sisteme yüklenmesi, sunum ve sonrası bütün aşamalarda destek sağlayan Marsis İnovasyon artık Gaziantep’te. Gaziantep KOSGEB Danışmanlık hizmeti için ekibimiz firmaların taleplerine göre proje yazımı ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Merkez ekibimizle koordineli çalışan ekip, akademisyen desteği ile projeleri detaylandırmakta ve yazım süreçlerini yürütmektedir. Çalışmalarında sürekli inovasyon ve firmaların geleceğine yönelik çalışmalar yapmaktadır. Müşterilerinin değer kazanması ve onların büyümesi için çalışan Marsis, ülkenin sürdürülebilir kalkınması için destek sağlamaktadır.

Gaziantep Devlet Desteği Alanları

Birçok sektörde ciddi yatırımların yapıldığı Gaziantep’in kalkınmasında, gelişmesinde ve büyümesinde KOBİ’lerin çok büyük rolü olduğu bilinmekte. Gaziantep girişimcilik kapasitesi hızla gelişen iller arasında yer almaktadır. İnovasyon yapabilen, dünya pazarlarında kabul gören spesifik ürünler üreterek rekabet yapabilen çok sayıda girişimcinin Gaziantep’ten çıktığı bilinmektedir. Gaziantep KOSGEB danışmanlık ve proje yazımı hizmeti için bize ulaşın.

Bu manada KOSGEB tarafından KOBİ’lere ve girişimcilere destek ve teşvik sunulmaktadır. Bu destekler; KOBİ proje destek programı, kredi faiz desteği, girişimcilik proje destek programı, tematik proje destek programı, AR-GE, inovasyon ve endüstriyel uygulama destek programı, genel destek programı (yurtiçi fuar, yurtdışı iş gezisi, tanıtım, eşleştirme, nitelikli eleman istihdamı, danışmanlık, eğitim, enerji verimlilik, tasarım, sınai mülkiyet hakları, belgelendirme, test, analiz ve ölçümleme, bağımsız denetim destekleri) ,işbirliği güç birliği destek programı, gelişen işletmeler piyasası KOBİ destek programı. Kosgeb Gaziantep danışmanlık ve proje yazımı profesyonel çözüm ortaklığı için bize ulaşın.

Yani yeni kurulan firmadan gelişmiş belirli seviyede olan firmalara kadar Gaziantep KOSGEB danışmanlık hizmeti alabilir ve bu sayede firmalarına destek sağlayabilirler. Marsis İnovasyon bu yolda hizmet sağlayacak tek çözüm ortağınızdır.

Gaziantep Kosgeb Danışmanlık Hizmetleri

Bugüne kadar çok sayıda KOSGEB, TÜBİTAK, Kalkınma Ajansı, Sanayi Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı projesi onaylatmış olan ve birçok ilde hizmet veren firmamız akademisyen liderliğinde alanında uzman ve tecrübeli ekibi ile firmanızın tüm KOSGEB süreçlerinde sizinle. KOSGEB tarafından sağlanan desteklerden bütünüyle yararlanmak ve Gaziantep KOSGEB danışmanlık hizmeti için bize ulaşın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.