Site Rengi

Ar-Ge Danışmanlık Hizmeti

03.01.2020
1.091

İnovasyon ve aksamalara sahip olabilmek için araştırma ve geliştirmeye ihtiyacınız var. Ne yazık ki, tersi doğru değil: Ar-Ge’ye yatırım yapmanız, şirketinizin oyun değiştiren ürünler veya hizmetler üreteceği anlamına gelmez. Bain, Ar-Ge’ye doğru kaynak seviyesini nasıl tahsis edeceğinizi ve sürdürülebilir, başarılı inovasyonu engelleyen birçok tuzaktan nasıl kaçınacağınızı gösterir. Sonuç: Ar-Ge için müşteri ihtiyaçlarına odaklanan ve üstün getiri sağlayan tekrarlanabilir bir formül. Ar-Ge danışmanlık ve Arge Danışmanlık hizmeti almak için bize ulaşın.

Ar Ge Danismanlik
Ar Ge Danismanlik

Pazarda başarılı olmanın ve rekabetin üzerinde yükselmenin anahtarı, yeni ürünler geliştirmek ve yenilikler yapmaktır. Ancak çok az şirket, son tarihlerine ve bütçelerine uymayı başarıyor. Porsche Danışmanlık, entegre stratejiler uygulayarak müşterileri bu alandaki ilgili gelişmeleri yapma konusunda destekler. Uygulamada kanıtlanmış çözümlerle yenilikçi güçler geliştirilir ve ürün geliştirme süreçleri daha verimli hale getirilir. Arge danışmanlık hizmeti alarak firmanızın performansını arttırabilirsiniz. Buna ek olarak, araştırma ve geliştirme maliyetleri azaltılabilir ve ürün maliyetleri optimize edilebilir. Bu stratejiler, şirketin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ayarlanmıştır. Mekanik tasarımdan, sonlu elemalar analizlerine, yeni ürün geliştirdemeden mevcut ürünlerinizi yenileştirmeye kadar bir çok alanda Ar-Ge danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır.

Anahtar Sorular

  • Hızla değişen ortamlarda doğru yenilikçi ürünleri doğru zamanda pazara nasıl getirebiliriz?
  • Başarılı ürünleri nasıl daha hızlı geliştirebiliriz?
  • Gelişim performansı önemli: Peki, sektörümüzün en iyi şirketi olmak için hangi yolu seçiyoruz?
  • Sürdürülebilir bir temelde geliştirme çalışmalarımızda verimliliği nasıl artırabiliriz?
  • Gerçek net çıktı oranımız çok düşük: buna rağmen maliyetlerimizi nasıl düşürmeye devam edebiliriz?

Stratejiler ve Çözümler

Uluslararası uzmanlardan oluşan ekibimiz, çok sayıda projede stratejilerini, yöntemlerini ve araçlarını geliştirmeye devam ediyor. Danışmanlarımız gelecekte trendlerin nereye gideceğini biliyor ve çok çeşitli sektörlerden deneyim getiriyor. İnsanlara bir prim veriyoruz: tüm stratejiler ve fikirler müşterilerimizin yöneticileri ve personeli ile birlikte geliştirilir ve uygulanır. Ar-Ge danışmanlığı hizmeti almak için bize ulaşın.

İnovasyon Gücünüzü Arttırın

Doğru ürünleri doğru zamanda pazara sunmak için inovasyondaki liderler kapsamlı inovasyon yönetim sistemleri kurarlar. Porsche danışmanları bu şirketlere yenilikçi güçlerini artırmak için yeni bir strateji sunuyor. En son bilimsel araştırmalara dayanmaktadır ve Porsche Consulting’in operasyonel mükemmellik yaklaşımıyla yakından bağlantılıdır. Çok fazlı modelimiz, ilk fikirden pazar tanıtımına kadar her şeyi kapsar. Hem alan hem de doğru yapıları oluşturur. Aynı zamanda bireylere ve yaratıcı potansiyellerine odaklanır. Müşterilerimizin yaratıcı fikirleri teşvik eden ve gerekli solunum alanını sağlayan bir inovasyon kültürü oluşturmalarını sağlar.

Geliştirme Maleyitlerinizi Azaltın

Artan maliyet baskıları araştırma ve geliştirme departmanlarını da etkilemektedir. Bu, özellikle artan ürün karmaşıklığı ile mevcut bütçeler arasındaki çatışmalarda açıkça görülebilir. Başlıca çalıştaylarda ve daha sonra doğrudan pratikte, temel maliyet faktörlerini belirleyip gerekli minimum seviyeye indiriyoruz. Bu göze çarpan değişiklikler, performansın sadece bireysel sitelerde değil, aynı zamanda dünya çapındaki geliştirme ağlarında da yükselmesini sağlar.

Ürün Geliştirme Süreçlerinde Verimliliği Arttırın

Neden birçok ürün planlandığından daha pahalı? Ve nasıl daha hızlı geliştirilebilirler? Verimli ürün geliştirme süreçleri, şirketlere önemli rekabet avantajları sağlar. Porsche Danışmanlık, ürün oluşturmayı verimli bir şekilde planlamak, izlemek ve yönlendirmek için kapsamlı bir sistem sunar. Her zaman şirkete göre ayarlanır. Yaklaşım modülerdir ve adım adım uygulanır. Bunun, tam olarak mevcut ürün yaratma sistemine dayanma avantajı vardır. Bu, ilk konsept aşamasından standart seri üretim için nihai yetkilendirmeye kadar her şeye yatırım ve üretim sürelerini azaltır. Sistem ayrıca kalite güvencesini sağlamak için önleyici tedbirler içerir. Ar-Ge danışmanlık hizmeti için bize ulaşın. Hem üretimin başlangıcında hem de en üst seviyeye yükselmenin neredeyse hiç bozulmadan kalmasını sağlamada anahtardırlar.

Ürün Maliyetlerini Optimize Edin

Şirketlerin maliyet baskılarına karşı koymanın tek yolu, yaratılıştan müşteri teslimatına kadar ürün maliyetlerini sürekli takip etmektir. Porsche Danışmanlık, ürün geliştirmenin ilk aşamasını inceleyerek başlar. Etkinin en büyük olduğu yer burasıdır. Müşteri odaklı spesifikasyon listelerini türetmek için kullanılan Kano modelleri ve birleşik analizler gibi yöntemler kullanır. Bunlar aynı zamanda hedef fiyatları tanımlar ve hedef maliyetlemenin temelini oluşturur. Müşteri gereksinimleri teknik kavramlara dönüştürülür ve geliştirmeye dahil edilir. Porsche Danışmanlık, ürün geliştirmeyi maliyetler açısından mümkün olan en iyi şekilde şekillendirecek doğru araçlara sahiptir. Burada maksimum etkiyi elde etmek için, analiz ürün ailelerinin ötesine uzanır. Danışmanlarımız üretim çıkarlarının erkenden dikkate alınmasını sağlar. Arge danışmanlık hizmeti almak için bize ulaşın. Ürünler üretime hazır olmadan önce, bu maliyet ve değer analizleri ile montaj gereksinimleri, kavramsallaştırma ve tedarikçi atölyelerinde ürünleri şekillendirmek için kullanılır. Yalın süreçler ve verimli organizasyon biçimleriyle birlikte, bu şirketlerin uzun vadede başarılı kalmasını sağlar. Ar-Ge danışmanlık hizmeti alın ve ürünlerinizi dünya kalitesine yükseltin.

Araştırma/Geliştirme (Ar-Ge) Danışmanlığı Hizmeti Alın

Ürünlerinizi dünya kalitesinde geliştirmek mi istiyorsunuz, mevcut ürünlerinizi yüksek katma değerli ürün olarak mı geliştirmek istiyorsunuz, profesyonel Ar-Ge danışmanlığı hizmeti ile firmanıza rekabet gücü katacak ürünler geliştirin. Ar-Ge fikirlerinizi projelendirmek, TÜBİTAK ve KOSGEB gibi kurumlardan destek almak , Ar-Ge danışmanlık hizmeti için bize ulaşın. ,

MARSİS ile İleşitim Kurun !

    ETİKETLER: analiz, fea, ANSYS
    Ziyaretçi Yorumları (7)