Site Rengi

Beton Silme

01.05.2020
360
beton silim elmasi satin al
Beton Silim Elması Satışı

Beton silme, yada diğer bir kullanışla silim, özellikle beton yüzeyindeki çimento ve diğer atıkları kaldırarak beton gerçek yapısını ortaya çıkartan bir metotdur. Özellikle betonun çakıllı yapısı ile birlikte mükemmel bir görünüme getirmektedir. Alışveriş merkezlerinden, depolardan, lojistik üstlerinden, otoparklara kadar bir çok inşaat yapısı beton taşlama işlemine tabi tutulmaktadır. Bu makalede beton silim nedir, beton silme ve parlatma, silim taşı, silme elması, beton taşlama taşı, fiyatları, makineleri ve diğer konular üzerinde bilgi vermeye çalışacağız. Beton silim elmasları, fiyatları, üretimi ve teknik özellikleri hakkında bilgi için ‘Beton Silim Elmas Fİyatları‘ makalemizi okuyabilirsiniz.

Beton Taşlama
Beton Taşlama ve Parlatma

Beton Parlatma ve Makinası

Beton parlatma da silme ile aynı işlem sayılabilir. Özellikle betonun öz yapısını ortaya çıkartmaya, üzerindeki atıkları, kalıntıları temizlemeye yönelik bir işlemdir. Beton partlatma ve makinesi için Marsis İnovsayon ile irtibat kurabilirsiniz.

Beton Silme Makinasi ve Fiyatları

Beton önemli bir inşaat malzemesidir. Beton hakkında detaylı bilgiye ‘Beton Nedir?’ makalesini okuyarak ulaşabilirsiniz Beton yüksek teknoloji üretim tesislerinde artık üretilmekte ve müşterilere dağıtılmaktadır. İçerisinde agrega, çimento, su ve dondurucu katkı maddesi bulunmaktadır. Ürünün bir çok uygulama alanı bulunmaktadır. Her ne kadar inşaat sektöründe farklı inşaat malzemeleri geliştirilsede beton halen etkin rolünü devam ettirmektedir. Beton silme makineleri, üzerinde değişik formlarda sentetik elmas keci uç dizilmiş bir yapıyı dairesel olarak döndüren bir elektrik motoru ve ileri geri ve diğer yönlere hareket sağlayan sistemlerden oluşan bir yapıdır. Farklı türlerde ve çeşitlerde beton silim makineleri bulunmaktadır. Hatta otomatik ilerleme sistemli olan, manuel elle veya daha küçük portatif makineler bulunmaktadır. Kullanım yerlerine göre makine seçimi yapılmakta ve işlem yapılmaktadır. Beton parlatma işleim de beraberinde yapılmaktadır. Peki beton silim elması nasıl bir yapıdadır. Marsis İnovsayon, bu elmasların üretimini yapmakta ve siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Bu makinelerin fiyatları ise markaya göre, işleme göre ve kapasitesine göre değişmektedir.

Beton Silme Makinesi
Beton Silme Makinesi

Beton Silme Taşı ve Beton Silim Elmas Fiyatları

Beton silim taşı veya beton silme taşı olarak adlandırılan yapı, üzerinde çok sayıda sentetik elmas esaslı kesici takımı barındıran, ve en önemlisi asıl işi yapan kısımdır. Asıl işi derken betonu zımparalayan ve aşındırarak gerçek yapısını nortaya çıkmasını sağlayan kesici uçtur. Marsis İnovasyon, bu elmas soketlerin üretimini ve Ar-Ge sini yapmaktadır. Ürününüzü göndermeniz halinde yenilerek tarafınıza verilecektir. Ayrıca aşınan uçlarınızın kaynaklama işleminide yaparak tarafınıza iletmektedir. Beton taşlama taşı kaynağı ve satın almak için bize ulaşmanız yeterlidir.

Beton Silme Taşı Fiyatları
Beton Silme Taşı Fiyatları

Beton Silim Fiyatları

Beton silim elması veya beton silme fiyatları, silinecek yerin alanına ve bulunduğu konuma göre değişmektedir. Fakat Hardeks marka sentetik elmas esaslı kesici takımlar ile artık beton taşlama çok kolay. Yüksek kesme hızlı ve yüksek aşınma dirençli elmaslar ile firmanızın maliyetlerini koruyun ve kazanç oranınızı arttırın. Sizlerin işlerinin yolunda gitmesi ve mükemmel verimi yakalamanız için beton silim konusunda uzman firmanaları tarafınıza yönlendirebiliriz.

Beton Taşlama Taşı ve Elması

Beton taşlama, silim işleminin diğer bir adıdır. Normalde silim olarak kullanılırken beton taşlama olarak ta kullanılmaktadır. HARDEKS olarak beton taşlama taşı, beton taşlama elması üretimi ve satışı yapmaktayız. Ürününüze göre özel geliştirdiğimiz kesici takımlar ile firmanızın verimliliğini arttırarak zaman ve maliyetten avantaj sağlayacaksınız. Ürünler için bize ulaşın.

Beton Silim Elmasları ve Üretimi

Betonların yüzeylerini aşındırarak gerçek yapısını ortaya çıkartan silim elmasları, sinterleme tekniği ile üretilmekte ve şekillendirme sonrası kaynatılarak tarafınıza teslim edilmektedir. Elmas uçlar ve üretimi hakkında bilgi için bize ulaşın. Marsis İnovasyon, Ar-Ge çalışmaları ile sentetik elmas esaslı kesici takımlar üretmekte, geliştirmekte ve satışını yapmaktadır. ,

MARSİS ile İleşitim Kurun !

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.