Site Rengi

Ansys Satın Al

02.01.2020
1.855
ansys turkiye satin al

Ansys satın al, lisans ücreti, fiyat, Türkiye ve diğer bilgiler için bu makale hazırlanmıştır. Ansys, dünyanın en kapsamlı nümerik analiz yazılımıdır. Hatta amiral gemisi niteliğindedir. Multi disiplin analiz mi gerçekleştirmek istiyorsunuz, ürünlerinizin gerçek çalışma koşullarına uygun analiz mi yapmak istiyorsunuz, ürün geliştirme süreçlerinizi ve maliyetlerini düşürmek mi istiyorsunuz, tüm bu soruların cevabı Ansys yazılımında gizli. Marsis İnovasyon, Ansys satış, teknik destek ve eğitim merkezidir. Bu çalışmada Ansys satın almak, Ansys programı satın al, Ansys Türkiye, Ansys Fluent satın al, Ansys workbench satın al, Ansys fiyat, Ansys fiyatı ne kadar, Ansys lisans fiyatı ve programı fiyatı konularında detaylı bilgiler bulabilirsiniz. Marsis İnovasyon, Ansys satış, teknik destek ve eğitim bayisidir. Satın almak ve hizmet almak için bize ulaşın.

Ansys Programı Satın Al

Ansys programı nümerik analiz yazılımıdır. Ansys hakkında daha fazla bilgiye ‘Ansys Nedir?‘ makalesinden ulaşabilirsiniz. Ansys programı, 4000’den fazla, özellikle çoğunun yüksek lisans ve doktora derecesi olduğu mühendisler tarafından geliştirilmekte ve her yıl inovatif özelliklerle piyasaya sunulmaktadır. Ürün geliştirme süreçlerinizde Ansys yazılımlarını kullanmak üzere Ansys programı satın al için bize ulaşın.

Ansys Lisans Fiyatı

Ansys, multi disiplin analiz yeteneğine sahip bir programdır. Yani statik analizden, dinamik analizlere, titreşim analizlerine, elektromanyetik analizlere kadar geniş yelpazede analiz imkanı sağlamaktadır. Yine Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (CFD) alanında dünyanın en gelişmiş Ansys Fluent ve Ansys CFX yazılımları bulunmaktadır. Son yıllarda 3d tasarım konusunda Ansys SpaceClaim yazılımını ekleyerek tasarım alanında da önemli bir adım atmıştır. Peki Ansys lisans fiyatı ne kadar? Bu fiyatlar istediğiniz ürünlere, çekirdek sayısına ve kapasitelerine göre değişmektedir. Ansys lisans fiyatlarını öğrenmek için Marsis İnovasyon’dan teklif alabilirsiniz.

Ansys Fiyat
Ansys Fiyat

Ansys Workbench Satın Al

Workbench, Ansys’in yeni arayüzüdür. Yani klasik Ansys sonrası, multidisiplin çalışma yeteneği bulunan, aynı zamanda optimizayon ve iki yönlü analizlerinde yapılmasına imkan veren yeni arayüzü Workbench’dir. Ansys satın almak istediğinizde, satın aldığınız programları aynı alanda barındıran ve aynı anda karşılıklı kullanabileceğiniz bir platformdur. Örneğil fan analizi yapmak istediğiniz zaman ilk olarak akış analizi, sonrasınad fanın yüzeyine gelen yükleri modelleke için statik, dinamik veya titreşim analizine geçiş yapıp kullanabilirsiniz. Yani analiz sonuçlarını diğer analizin yükü ve sınır şartı olarak kullanabilirsiniz. Bu durum tasarımcılara büyük avantaj sağlamaktadır. Ansys workbench satın al ve Ansys Workbench fiyat için bize ulaşın.

Ansys Fluent Satın Al

Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (CFD), akışkanların advranışlarını, faz durumlarını, türbülanslarını açıklamaya çalışmaktadır. Bu alanda bir çok yazılım geliştirilmiş ve kullanılmaktadır. Fakat bu alanın lideri Ansys Fluent yazılımıdır. Yıllardır gerek akademi ve Ar-Ge kuruluşları, gerekse akademik dünyada çokça kullanılmakta ve yenilikçi çalışmalar yapılmaktadır. Ansys Fluent, akış modellerinden, zamana bağlı çözümlere, transient modellemeden faz dönüşümlerine kadar bir çok akışı modelleme ve yüksek doğrulukta çözme yeteneğine sahiptir.

Ansys Fluent Satın Al
Ansys Fluent Satın Al

Ansys Maxwell

Ansys Maxwell, elektromanyetik simülasyonlarda lider yazılımdır. Gerek 2d gerekse 3d çözüm yeteneği ve yüksek hassasiyetli sonuç elde etmenin yanında raporlama yani son işlemci aşamalarında da güçlü komutları bulunmaktadır. Maxwell elektormanyetik simülasyon olarak elektik motorları, servo motorlar, aktüatörler, manyetik frenler gibi bir çok endüstri alanınad kullanılmaktadır. Ürünlerinizin elektromanyetik analizlerini gerçekleştirmek için Ansys Maxwell satın al ile firmanıza güç katabilirsiniz.

Ansys Maxwell Satın Al
Ansys Maxwell Satın Al

Ansys Ürünleri Nelerdir?

Ansys, yapısal analiz, elektromanyetik analiz ve akış analizi olmak üzere üç başlıkta toplanabilir. Bu analiz türlerini birbirine bağlayarak multifizik çözüm gerçekleştirebilen bir platformdur. Hemde iki yönlü etkileşim ile analiz yapabilmektedir. Bu kapsamda yine 3d tasarım alanında güçlü yazılım Ansys SpaceClaim’i bünyesine katmış ve geliştirmektedir. Yani 3d tasarım, tersine mühendislik, analiz, optimizasyon ve katmanlı imalat, bunun yanında ayrıca gömülü yazılım. Endüstriyel ürünlerde kullanılan bütün teknolojilerin simülasyonlarını yapabilecek gücü ve yeteneği bulunmaktadır. Bu güçle firmanıza inovatif özellikler katmakta ve firmanızın ürün geliştirme performansını arttırmaktadır. Ansys lisans türleri ise;

 1. Ansys Mechanical Enterprise
 2. Ansys Mechanical Premium
 3. Ansys Mechanical Pro
 4. Ansys CFD Enterprise
 5. Ansys CFD Premium
 6. Ansys HFSS, Maxwell, Slawave, Icepak gibi elektromanyetik yazılımları
 7. Gömülü yazılım sistemleri
 8. Ansys Additive Print,, katmanlı imalat teknolojileri
 9. Yarı İletkenler, RedHawk Totem, Power Artist
 10. Ansys SpaceClaim
 11. LS Dyna
 12. Autodyn

gibi bir çok yazılımı bulunmaktadır. Ayrıca her yıl yazılım ailesini gelişletmekte ve ürün geliştirme süreçlerinin vazgeçilmezi hale gelmektedir.

Ansys Hakkında

Ansys, 1970 yılında kurulmuş inovasyon firmasıdır. Amacı müşterilerinin ürün geliştirme süreçlerine destek olmak ve inovatif ürünler geliştirmelerini sağlamaktır. Peki, bunu yapabilmek için ilk olarak inovatif yaklaşımları kendisi uygulaması gerekmiyor mu? Evet uyguluyor, Bloomberg ve FORTUNE gibi prestijli dergiler tarafından dünyanın en yenilikçi firması seçildi ve bu çok önemli. Müşterilerine sağladığı değerler kadar inovatif yönü de önemli. Aynı şekilde çeşitlliğe önem vermesi, açık ve şeffaf olması, özellikle uzman yetiştirme misyonu Ansys’i güçlü yapan yönlerdir.

Ansys Türkiye

Ansys, bir çok ürün grubu ile firmanızın simülasyon ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. Bu ürün grupları arasında mekanik, cfd, elektromanyetik ve diğer bir çok yazılım bulunmaktadır. Ansys Türkiye Satın al ve ürün grupları hakkında merak ettiğiniz bilgiler için bize ulaşın.

Ansys Satın Alarak Firmanıza Güç Katın

İnovatif ürün geliştirmek, yeni ürünler geliştirmek ve mevcut ürünlerinizi yenileştirmek için Ansys ürünlerini satın alabilirsiniz. Gerek çözüm kapasitesi, yüksek hassasiyeti ve teknik desteği ile Ansys lider yazılımdır. Marsis İnovasyon, Ansys ürünlerinin satış, teknik destek ve eğitim bayisidir. Ürünler hakkında bilgi ve teklif almak için bize ulaşın. ,

MARSİS ile İleşitim Kurun !

  ETİKETLER: analiz, fea, elektromanyetik
  Ziyaretçi Yorumları (7)