Site Rengi

Ansys Mechanical

03.01.2020
204
Ansys Mechanical

Endüstriyel ürünlerinizin gerçek çalışma koşullarına uygun test etmek ister misiniz? Nümerik analiz yazılımları arasında lider yazılım olan Ansys ile ürünlerinizi yapısal olarak gerçek çalışma koşullarına uygun olarak simüle edebilir ve ürünlerinizin kalitesini yükseltebilirsiniz. Ansys Mechanical modülleri ile firmanıza değer katın.

Ansys Mechanical Özellikleri

High-Performance Computing Ansys Mecnical
Çoklu Çekirdek

Yüksek Performansta Hesaplama

Ansys Mechanical ile çoklu CPU çekirdek kullanımı ile çözümlerinizi alabilirsiniz. İstediğiniz kalitede mesh örüp çözüm alarak yüksek doğrulukta çözümler elde edilebilir.

Geometric Nonlinearity Ansys Mechanical
Non-Lineer

Geometrik Açıdan Non-Lineer Problemler

Ansys Mechanical ile geometrik açıdan büyük deformasyonların simülasyonu için non-lineer çözüm alabilir, yüksek doğrulukta sonuç alabilirsiniz. Büyük deformasyonlar ve gerinimler için çözümler.

Fatigue Model Ansys Mechanical
Ansys Yorulma

Yorulma Analizi

Ansys Mechanical yazılımı i le gerilme ve gerinim tabanlı yorulma analizi uygulamalarını gerçekleştirebilirsiniz. Dinamik yük altında çalışan ürünler için yorulma çok önemlidir. Bu modül ile değişken yük altındaki hasarları inceleyebilir ve yorulma ömrünü belirleyebilirsiniz.

ANSYS Mechanical Premium Capability: Linear Dynamics Ansys Mechanical
Ansys Contact Tipleri

Kontak Yetenekleri

Çoklu parçalar arasındaki etkileşimlere göre çok büyük aralıkta kontak yetenekleri bulunmaktadır. Sürtünmesiz, sürtünmeli, kaba, ayrılamaz ve diğer kontak türleri. Ürününüzü doğru modellemek için herşey.

Multiphysics Ansys Mechanical
Çoklu Fizik

Çoklu Fizik Çözümleri

Tek yönlü ve çift yönlü Akış-Yapısal Etkileşimleri, Termal-Yapısal etkileşimleri ve diğer etkileşimler. Ürünlerinizi bütün disiplinlerde analiz edin ve birbirleri arasında etkileşim kurun.

Thermal Analysis Ansys Mechanical
Termal Analiz

Termal Analiz

Steady -State ve Transient termal analizler, yüksek doğrulukta çözüm almak elinizde. Ansys Termal Analiz modülleri ile profesyonel çözüm yeteneği.

Mechanical Enterprise Capabilities: Composites Ansys Mechanical
Kompozit Analiz

Kompozit Analiz

Kompozit malzemelerin oluduğu ürün geliştirenler, Ansys Mechanical ürünleri ile malzeme modellerinizi oluşturun ve çözün.

Mechanical Enterprise Capabilities: Dynamics
Dinamik Analiz

Dinamik Analiz

Dinamik FEA çözümleri için büyük aralıkta çözüm imkanı içerir. Zamana bağlı (implicit, explicit), lineer ve motor kapasiteleri ile frekans ve zaman domaininide çözüm imkanı.

Mechanical Enterprise Capabilities: ANSYS SpaceClaim Ansys Workbench
Ansys Space Claim

Ansys SpaceClaim

Analiz için geometri oluşturma, hazırlama, düzeltme hiç bu kadar kolay olmamıştı. Profesyonel CAD yazılım olan SpaceClaim ile tasarım ve analize hazırlık araçları.

Mechanical Enterprise Capabilities: Optimization
Optimizasyon

Optimizasyon

Yapısal analizlerin parametrelerini optimize etmek mi istiyorsunuz? Ansys DesignXplorer hizmetinizde. Geometriden malzemeye kadar bütün alanlarda optimizasyon

ANSYS Mechnical Enterprise Application: Hydrodynamics
Hidrodinamik

Hidrodinamik

Dalga, akım verüzgar simülasyonları için modelleme imkanı

ANSYS Mechanical Premium Capability: Rigid Body Dynamics
Rijit Parça Dinamiği / Hareket

Rijit Parça Dinamiği / Haraket

Mekanizmalarınızı analiz etmek mi istiyorsunuz. Ansys ürünleri ile modelleyin ve çözün.

Ansys Mechanical ürünleri , mekanik tasarımlar için üç farklı lisans türüne sahiptir. Bu lisans türleri;

  • Ansys Mechanical Pro
  • Ansys Mechanical Premium
  • Ansys Mechanical Enterprise

Marsis İnovasyon, dünyanın lider yazılımı ANSYS’in satış bayisidir. Ansys Mechanical ürünlerini satın almak için bizimle irtibat kurun. Ön demo çalışması ile ürünü ispatlayalım, satın alma sonrası eğitim ve teknik destek imkanı. Devlet destekleri ile satın alma fikrini değerlendirin. İletişim kurun. +90 216 599 19 59

MARSİS ile İleşitim Kurun !

ETİKETLER: , ,
Ziyaretçi Yorumları (9)